Kategorie: Reference

Byt 2+kk, Praha 8, Kobylisy

Byt 2+kk, Praha 8, Kobylisy

PRONAJATO

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout pronájem bytu o dispozici 2+kk a velikosti 43 m² nacházející se v příjemné lokalitě Kobylis. Byt je po rekonstrukci a nachází se v posledním patře domu s výhledem na panoramata Prahy a do ,,vnitrobloku“.

 

Byt je částečně zařízený novou kuchyňskou linkou s přípravou na myčku, pračkou, v chodbě jsou nové šatní skříně, na podlaze v pokojích je položeno lino a v koupelně a na WC je dlažba. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. K bytu dále patří komora, která se nachází na patře.

 

 

Velkou předností této lokality je blízkost Čimického či Ďáblického háje umožňující příjemné procházky. Milovníci vodních radovánek naopak ocení Aquacentrum Šutka, které je jen pár kroků od domu.

 

Dopravní dostupnost je též výborná, neboť dvě zastávky autobusem od domu je zastávka metra C Kobylisy či tramvajová zastávka včetně nočních spojů z centra.

 

 

Nájemné činí 11.000,- Kč měsíčně + 3.300,- zúčtovatelné poplatky včetně elektřiny. Vratná jistota je ve výši 11.000,- Kč. Provize zprostředkovatele je stanovena na 11.000,- Kč. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

 

 

Pronájem je vhodný jak pro jednotlivce, tak pár či rodinu s jedním dítětem. Majitel preferuje nekuřáky bez domácích zvířat a solventní osoby se zájmem o dlouhodobý pronájem.

 

Prohlídka bytu bude probíhat dne 26. 7. od 16 do 19 hodin. V případě zájmu o prohlídku bytu mě kontaktujte telefonicky či emailem za účelem domluvení přesného času prohlídky.

Galerie