Kategorie: Reference

Byt 3+kk, Hostivice

Byt 3+kk, Hostivice

PRODÁNO

P R O D Á N O

 

V zastoupení klienta si Vám dovoluji nabídnout k prodeji byt o dispozici 3+kk a velikosti 70 m² s balkonem o výměře 3,6 m². Příslušenstvím bytu je parkovací stání a skladovací koje nacházející se v podzemních garážích. Dům má vynikající energetickou třídu B, z čehož vyplývají i nízké měsíční náklady na provoz ve výši 3.700,- Kč měsíčně. Byt se prodává včetně vybavení dle dohody.  

 

Byt je situován v prvním patře novostavby, která se nachází nedaleko chráněné oblasti Břve a přírodní rezervace Hostivické rybníky, které skýtají možnost projít se podél rybníků nebo vyrazit na procházku do lesa. Široké sportovně relaxační vyžití naleznete v nedalekém Sport Centru Hostivice, kde se nacházejí kupříkladu tenisové a squashové kurty, bowling a welness. Pro milovníky dobrého jídla a piva doporučujeme restauraci Pivovarský dvůr Chyně, ve které vaří pivo přímo v sále restaurace.

 

Plnou občanskou vybavenost zajišťují PENNY Market, Lidl a Tesco, které se nacházejí v centrální části Hostivice. V Hostivici najdete i několik mateřských škol, základní školu, základní uměleckou školu a gymnázium. Lékařskou péči poskytuje poliklinika U Svatého Jakuba. Další zábavní a obchodní příležitosti nabízí centrum Metropole Zličín. 

 

Dobré autobusové spojení na metro B Zličín je zajištěno autobusy s čísly 347 (9 minut) a 358 (7 minut) ze zastávky "Chýně, Žitná", která je přímo u bytového komplexu. V centru Prahy na Václavském náměstí jste za pouhých 35 minut.

 

Pro více informací prosím kontaktujte makléře.

 

Galerie