Kategorie: Reference

Byt 4+kk, Praha 9, Letňany

Byt 4+kk, Praha 9, Letňany

PRODÁNO

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout prostorný byt 4+kk o podlahové ploše 119,9 m2 s lodžií o rozloze 9 m² a balkonem o rozloze 8,8 m², přičemž byt je orientován na severozápad.

Bytová jednotka se nachází ve druhém nadzemním podlaží v projektu Rezidence Veselská II., který je již kompletně vyprodaný. K bytu též náleží dvě garážová stání umístěná vedle sebe o ploše 17,5 m² a 13,8 m². Energetická třída nemovitosti je uvedena B.

Prodej probíhá formou postoupení práv z již uzavřené smlouvy a byt následně přejde do osobního vlastnictví zájemce. Na koupi bytu je možné čerpat hypoteční úvěr.

Lokalita rezidence se vyznačuje dobrou dopravní dostupností, jak do centra, tak mimo město. Zastávka autobusu je vzdálená 100 metrů a metro Letňany je 5 min jízdy autobusem.

V bezprostřední blízkosti se nachází Lesopark s dráhou na kolečkové brusle, stezkami pro terénní cyklistiku a dětským hřištěm. Samozřejmostí je i kompletní občanská vybavenost včetně nedaleké mateřské školky a rozsáhlých nákupních možností například v Obchodním centru Letňany.

Pro více informací a fotografie bytu mě neváhejte kontaktovat.

 

Galerie