Kategorie: Reference

Prodej 2 + 1, Vítkovická, Praha

Prodej 2 + 1, Vítkovická, Praha

V tomto případě se na mě obrátil klient, abych mu pomohl s prodejem bytu na Praze 9. Jednalo se o byt 2+1/B před rekonstrukcí v ulici Vítkovická. Služba byla komplexní a zahrnovala i kompletní vyklizení bytu a odvoz věcí do sběrného dvora. Majitel byl v zahraničí a tak ocenil, že jsem za něj vyřešil vše včetně převodu energií.

Znění inzerátu

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji byt v osobním vlastnictví s dispozicí 2+1/B o velikosti 51.71 m2 + 4,20 m2 balkon. Dále k bytu náleží zděný sklep o ploše 3 m2. Byt je volný, bez vybavení, připraven k prodeji a k rekonstrukci dle Vašich představ. 

Byt je umístěn ve třetím nadzemním podlaží (z celkem čtyř) revitalizovaného cihlového domu v Praze 9 – Letňany  

Interiér bytu je řešen velmi prakticky. Do bytu se vstupuje předsíní, ve které je prostor pro vestavěnou skříň a podhled, který slouží jako úložný prostor. Z předsíně je pak možno vstoupit do jednotlivých místností. Dispozici bytu tvoří dva samostatné pokoje, kuchyň s jídelním koutem, koupelna s vanou, samostatné WC a předsíň. Balkon je přístupný z kuchyně a obývacího pokoje.  

Na podlahách v ložnici a obývacím pokoji jsou parkety, v předsíni a kuchyni je plovoucí podlaha a v koupelně je dlažba.  

Celkové poplatky činí cca 2240 Kč měsíčně a obsahují platbu za topení (ústřední topení), teplou i studenou vodu, odpad (popelnice), úklid společných prostor v domě a zahrnují i poplatek za správu domu. 

V místě je možnost bezproblémového parkování bez rezidenčních zón.  

Autobusová zastávka je vzdálena 380 m od domu. Zastávka metra „C“ Letňany je dostupná během 4 minut. V centru jste do 25 minut. Ve vzdálenosti do 700 metrů od bytu je veškerá občanská vybavenost včetně Obchodního centra Letňany a Aquparku Lagoon 

Tento byt je v souladu s platným zákonem zařazen do energetické třídy E. 

Koupi bytu je možno financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme.  

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat, rád Vás provedu tímto bytem, který může být i zajímavou investiční možností, vzhledem k možné výstavbě komplexu ministerstev u metra Letňany.  

Galerie