Kategorie: Reference

Prodej 2 + kk, Františka Kadlece, Praha 8

Prodej 2 + kk, Františka Kadlece, Praha 8

Byl jsem kontaktován klientkou, abych ji pomohl s prodejem bytu na Praze 8, v ulici Františka Kadlece. Zájemce o nemovitost byl nalezen za necelé dva měsíce a byt by prodán za cenu, kterou majitelka požadovala.

Znění inzerátu

 

V zastoupení klienta Vám exkluzivně nabízím k prodeji byt na adrese Františka Kadlece, Praha 8, Libeň o dispozici 2+kk a velikosti 52 m2.

Byt se nachází v třetím nadzemním podlaží pětipatrového činžovního domu a jeho okna vedou do vnitrobloku.

Vstupní chodba je velmi prostorná a je zde umístěna kuchyňská linka a prostor pro velkou vestavěnou skříň. Z chodby je vstup do koupelny s WC a dále do obývacího pokoje ze kterého následuje vstup do ložnice.

V bytě jsou plastová okna, nové rozvody elektřiny, kuchyňská linka se spotřebiči, v chodbě a obývacím pokoji je plovoucí podlaha a v ložnice jsou parkety.

Dům je v dobrém stavu a je průběžně rekonstruován. Sklepní prostory právě prochází rekonstrukcí.

Jeho poloha je v klidné jednosměrné ulici s úžasnou dopravní dostupností. Byt se nachází 3 minuty od tramvajové zastávky s přímým spojem na metro B Palmovka (7 minut) a na metro C Kobylisy (5 minut).

Několik kroků od domu je park a psí louka pro Vaše psí mazlíčky. V docházkové vzdálenosti od domu je přírodní památka Prosecké skály a vyhlídka Emy Destinnové.

Byt je vhodný i jako investice vzhledem k nákladům na jeho provoz ve výši 2821 Kč (fond oprav, vodné a stočné, provozní náklady pro dvě osoby) + záloha na elektřinu 600,- Kč a plyn 1000,- Kč.

Koupi bytu je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám kompletně vyřídím za výhodných podmínek.

Cena je k jednání, pro více informací mě neváhejte kontaktovat a domluvte si termín prohlídky. Rád Vás provedu touto zajímavou nemovitostí.

Galerie