Kategorie: Reference

Prodej chata, Darová

Prodej chata, Darová

V prosinci jsem byl kontaktován klientem, abych mu pomohl s prodejem rozestavěného rekreačního objektu. Služba byla komplexní a zahrnovala i vyklizení objektu. Přestože nám prodej lehce zkomplikovala předvánoční atmosféra, kdy se zájemci více soustředí na jiné záležitosti, podařilo se mi nemovitost za necelý měsíc prodat.

Hledáte chatu pro rodinnou rekreaci na místě, kde jsou jak turistické, tak sportovní možnosti, ale zároveň i klid? Chcete mít možnost si rozhodnout o provedení vnitřních prostor? Nehledáte obrovskou nemovitost s velkým pozemkem náročným na údržbu?

Pokud jste si odpověděli na položené otázky kladně, tak právě pro Vás je určena tato exkluzivní nabídka prodeje rozestavěné stavby o zastavěné ploše 49 m² na vlastním pozemku o velikosti 318 m².

Nosná konstrukce chaty je provedena na betonových základech. Schody jsou kovové, okna plastová. Objekt není napojen na inženýrské sítě. Hlavní uzávěr plynu je na hranici pozemku. Příjezdová cesta je obecní a je vedena v katastru nemovitostí jako komunikace.

Dispozice objektu je v současné době následující, ale nikoli závazná:

  • suterén-sklep či technická místnost, krytý prostor pro posezení či na parkování auta
  • přízemí-dva pokoje
  • první patro-dva pokoje

Chata je ideální jak pro odpočinek, tak i skýtá možnosti pro turistiku. Příjemnou procházkou dojdete na Rozhlednu Na Vrchách nebo můžete navštívit nedaleký Vodopád Dírka, dědičnou štolu Darová či přívoz, který Vás i Vaše vozidlo přepraví na druhou stranu řeky Berounky. Pro Vaše ratolesti je v nedalekých Vranovicích Pohádkový statek. 

V rámci sportovního vyžití je v obci golfové hřiště a wellness centrum, které je součástí Resortu Darovanský dvůr. V dosahu se též nachází motokrosová trať.

Velkou výhodou je blízkost měst Plzeň a Rokycany, přičemž nedaleká dálnice D5 umožňuje dopravit se za hodinu do Prahy.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat a domluvit si prohlídku.

Více informací naleznete na https://chata-darova.weebly.com/

Galerie