Kategorie: Reference

Prodej komerčních prostor, Chlebovická, Praha 9

Prodej komerčních prostor, Chlebovická, Praha 9

V únoru 2018 se na mě obrátila klientka, která měla zájem o prodej menších komerčních prostor. Zájemce byl nalezen v krátkém časové úseku a nemovitost byla prodána za částku požadovanou klientkou.

Znění inzerátu

Hledáte nebytový prostor pro podnikání či jako investici s nízkými provozními náklady, dobrou dopravní dostupností a v lokalitě s plnou občanskou vybaveností?

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout hezký nebytový prostor v osobním vlastnictví v lokalitě Letňan na Praze 9. Nebytový prostor je situován v přízemí panelového domu, který prošel revitalizací. Je zde možnost umístění reklamního poutače, a to nad vchod do nebytových prostor či před provozovnu.

Prostory jsou rozděleny na hlavní místnost s vlastním bezproblémovým vstupem z ulice, toaletu s umyvadlem a další menší místnost se vstupem z domu. Prostor má vlastní vodoměr a elektroměr.

Nebytový prostor je kolaudovaný jako bistro a prodejna stáčených vín a nápojů, přičemž řadu let až do současné doby byl majiteli popsaným způsobem využíván. Nyní s ohledem na jejich věk již nejsou schopni prostor využívat. Majitelé nabízí přenechání současného vybavení tak, jak je zachyceno na fotografiích.

Prostory však lze využít i k jiným podnikatelským účelům například jako sídlo právnické osoby, kancelář, kadeřnictví, ateliér či k občasnému přespání.

V okolí je bezproblémové parkování bez zón. Autobusová zastávka je vzdálená 262 metrů a metro 1200 metrů. Do centra se dostanete za 27 minut.

Cena je k jednání. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

Více informací naleznete na https://chlebovicka.weebly.com/

Galerie