Kategorie: Reference

Pronájem 1+kk, U Kavalírky, Praha 5

Pronájem 1+kk, U Kavalírky, Praha 5

V tomto případě se jednalo o krásný byt po celkové rekonstrukci na Praze 5. Velmi mě potěšilo, že mi majitelé, svěřili tento byt a důvěřovali mé práci. Nejednalo se vůbec o jednoduchou záležitost, a to zejména proto, že jsem do tohoto bytu hledal někoho opravdu spolehlivého, kdo by se o byt řádně staral. Nakonec si byt mezi 25 zájemci ,,našla" velmi příjemná a milá klientka.

Znění inzerátu

Hledáte byt k pronájmu, který naplní Vaše představy o moderním bydlení nedaleko centra města?

Milujete městský život (kina, divadla, nákupy, koncerty), ale také rádi vyrazíte na procházku do parku, kterých je v okolí dostatek?

Pokud ano, pak jste zde na správné adrese. Toto vše Vám nabízí krásný byt 1+kk o rozloze 24 m2 umístění v prvním patře cihlového domu. Byt je pronajímán kompletně zařízený tak, jak je zachyceno na fotografiích – stačí si jen přinést osobní věci. Ve stropním prostoru se nachází úložný prostor a naproti bytu je umístěna technická místnost, ve které je kombinovaná pračka se sušičkou.

Byt se nachází jen 7 minut od obchodního centra Nový Smíchov a metra Anděl, odkud je skvělá dostupnost nejen do centra města, ale i na Petřín nebo Pražský hrad.

Vzhledem k tomu, že před zadáním do inzerce nebyl vyhotoven PENB, je byt v souladu s platným zákonem zařazen do energetické třídy G. Údaj bude aktualizován.

Byt je volný od 1.3. 2018 a je vhodný pro 1 až 2 osoby. Prohlídkový den nemovitosti: 20.2.2018 (úterý) od 15:00 do 19:30. Upozorňujeme, že v případě vícero zájemců bude upřednostněna nejvyšší nabídka.

Další informace a fotografie najdete na https://ukavalirky.weebly.com nebo kontaktujte prosím realitního makléře.

Galerie