Kategorie: Reference

Pronájem bytu 1+1, U Kavalírky 250, Praha 5, 3 patro

Pronájem bytu 1+1, U Kavalírky 250, Praha 5, 3 patro

PRONAJATO

PRONAJATO

Hledáte byt k pronájmu, který naplní Vaše představy o moderním bydlení nedaleko centra města?

Milujete městský život (kina, divadla, nákupy, koncerty), ale také rádi vyrazíte na procházku do parku, kterých je v okolí dostatek?

Pokud ano, pak jste zde na správné adrese. Toto vše Vám nabízí krásný byt 1+1 ve třetím patře cihlového domu. Byt je volný ihned a pronajímá se nevybavený vyjma kuchyňské linky se spotřebiči (trouba, varná deska). V bytě je instalován vlastní plynový kotel pro ohřev vody a topení.

Byt se nachází jen 7 minut od obchodního centra Nový Smíchov a metra Anděl, odkud je skvělá dostupnost nejen do centra města, ale i na Petřín nebo Pražský hrad.

Nájemné činí 13.500,- Kč měsíčně + 400,- Kč služby/osoba + poplatky za elektřinu a plyn, jenž se převádí na nájemce. Provize zprostředkovatele je stanovena na částku 13.500,- Kč.

Prohlídkový den nemovitosti po PŘEDCHOZÍ telefonické dohodě je dne 20.10. od 18:30 do 19:30. Majitel preferuje solventní osoby se zájmem o dlouhodobý pronájem. Byt je vhodný pro maximálně dvě osoby. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií. 

Pro více informací kontaktuje prosím realitního makléře.  

 

Galerie