Kategorie: Reference

Pronájem bytu 3+kk, Kosmická, Praha 4

Pronájem bytu 3+kk, Kosmická, Praha 4

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout pronájem bytu o dispozici 3kk + balkon a velikosti 63 m² nacházející se v lokalitě Praha 4 - Háje. Byt se nachází ve 3. patře domu a je po kompletní rekonstrukci včetně vstupních bezpečnostních dveří. V bytě budete prvními nájemníky po rekonstrukci.

Byt je zařízený novou kuchyňskou linkou s myčkou, v chodbě je šatní skříň, koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaleta je umístěná samostatně. Na podlaze v pokojích je plovoucí podlaha, v chodbě a kuchyni vinylová podlaha a v koupelně a na WC je dlažba. V bytě se nachází praktická komora a po dohodě je možno využít i sklep náležící k bytu.  Energetická náročnost budovy je C – úsporná.

Velkou předností této lokality je blízkost Milíčovského lesa umožňující příjemné procházky či venkovní aktivity. Sportovci ocení dostupnost posilovny Fitness Galaxie, která je jen pár metrů od domu.

Kompletní občanská vybavenost do 300 metrů zahrnuje obchody (Albert, Lidl, Žabka), restaurace, poštu, bankomaty, multikino atd.

Dopravní dostupnost je vynikající, neboť 250 metrů od domu je zastávka metra C Háje či autobusová zastávka.

Nájemné činí 14. 500,- Kč měsíčně + 2. 998,- Kč zúčtovatelné poplatky včetně plynu. Elektrickou energii si nájemník přehlašuje na sebe. Vratná jistota je ve výši 20. 000,- Kč. Provize zprostředkovatele je stanovena na 14. 500,- Kč. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Pronájem je vhodný pro maximálně čtyři osoby. Majitel preferuje nekuřáky (či osoby, které budou kouřit mimo prostory bytu) bez domácích zvířat a solventní osoby se zájmem o dlouhodobý pronájem, které se k bytu budou chovat jako k vlastnímu. Majitel na oplátku nabízí vstřícné a solidní jednání.

V případě zájmu o prohlídku bytu mě kontaktujte telefonicky či emailem za účelem domluvení přesného času prohlídky.

Galerie