Kategorie: Reference

Pronájem nebytového prostoru - Letňany

Pronájem nebytového prostoru - Letňany

PRONAJATO

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout k pronájmu menší nebytový prostor v lokalitě Letňan na Praze 9. Nebytový prostor je situován v přízemí panelového domu, který prošel revitalizací. Je zde možnost umístění reklamního poutače, a to nad vchod do nebytových prostor či před provozovnu.

Prostory jsou rozděleny na hlavní místnost s vlastním bezproblémovým vstupem z ulice, toaletu s umyvadlem a další menší místnost s možností vstupu i z druhé strany domu. Prostor má vlastní vodoměr a elektroměr.

Nebytový prostor je kolaudovaný jako bistro a prodejna stáčených vín a nápojů, přičemž řadu let až do nedávné doby byl popsaným způsobem využíván. Majitel nabízí jako součást pronájmu stávající vybavení tak, jak je zachyceno na fotografiích. Prostory však lze využít i k jiným podnikatelským účelům například jako sídlo právnické osoby, kancelář, kadeřnictví, ateliér či k občasnému přespání. Majitel se nebrání úpravám ze strany nájemce. Nájemné včetně zúčtovatelných záloh je 5.000,- Kč měsíčně + převod elektrické energie na nájemce.

V okolí je bezproblémové parkování bez zón. Autobusová zastávka je vzdálená 262 metrů a metro 1200 metrů. Do centra se dostanete za 27 minut.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

Galerie